KIZ ARKADAS NUMARALARI ARIYORUM

Öncelikle herkese Merhabalar arkadaşlar Sizlerin de bildiği gibi zamanımız teknoloji zamanı olduğundan dolayı insanların birbirleriyle iletişim kurmak istekleri de büyük bir hızla kendini geliştirmiştir.Bunu nedenden dolayı Kız numarası arıyorum yazma nedenimiz birilerine ifşa ederek özel hayatlarını ihlal etmek ya da onları rahatsız etmek kesinlikle değildir.

İnsanların saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde birbirlerine çok daha hızlı bir şekilde ve kolayca ulaşabilmeleri ve iletişim sağlayabilmeleri birbirlerine olan arzuları istekleri beklentileri ve güven duyguları içerisinde birbirlerine anlatabilme deri ve erişebilme deri için bu ilanı açmış bulunmaktayız.İnsanların birbirleriyle tanışabilmesini sağlayabilmek belki de onların evliliklerini görebilmek Hatta düğünlerini bile gidebilmek onların mutluluklarına vesile olabilmek yeni bir arkadaşlığın yeni bir dostluğun Unutulmaz ve Uzun sürede dostlukların yaşanacak olan ve yaşanan hiç bir olayı kabul etmiyor ve bu konuda mesajlaşmak yorumlatmak birbirine ulaşmak isteyen arkadaşların dikkatli olmasını yönetim ekibi olarak sizlerden rica ediyoruz.

Lütfen , tanımadığınız insanları kesinlikle aramayın tahrik ve teşviklere yol kaçmayın sadece içinizdeki sese kulak vererek yapacağınız her şeyin sorumlusu sizlerin olduğunu da göz önünde bulundurarak hareket etmenizi tavsiye ediyoruz.

Karşınızdaki insanların sitemizde sohbet ediyor yada Aşağıdaki bölüme yorum yapmış olması onun izni olmadan onu arayacağınız anlamına gelmiyor bu nedenden dolayı kişilerin İzni olmadan kimseye önüne gelen bayan numarasını buraya yazmasın Yoksa bu durumdan bizzat kendisi meşgul olacaktır Sadece arkadaşlık ve tanışmak amaçlı kurulmuş olan internet sitemizde birbirinize karşılıklı numara paylaşarak arkadaş bulabilir ve bu ilanı bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Erkek arkadaşlarda numara yazarak yeni bayan arkadaşların veya burda numarasını vermek istemeyen kız arkadaşların aramaları için yardımcı olabilir.

Herkese keyifli arkadaşlıklar ve sevgi dolu günler diliyorum. Sitemize girip aradıgınız arkadaslıgı bulabilir belkide kalıcı bir dostluga dönüstürebilirsiniz Unutmayın ki camdasohbet.com sitesi bir sohbet sitesidir. Ve sizler erkekler ve bayanlar karsı cinsler veya ilgi duydugunuz cinsler ile sohbet edesiniz diye kurulan bir sitedir . İster kameralı chat ister sesli chat yaparak tanısırsınız orası size kalmıs . İsterseniz ikisinide kullanmayıp yazılı chat yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*